Лазерна епіляція — Львів

Лазерна епіляція — дуже ефективний спосіб видалення небажаного волосся, це не просто заміна воску, бритви або депіляційним крему, а набагато більш якісна процедура.

Метод лазерної епіляції

Видалення небажаного волосся відбувається за рахунок особливого впливу лазера на меланін — пігментну речовину, що міститься в волосяному фолікулі. В результаті пошкоджується волосяна цибулина, волосся просто перестає рости. Подібний сучасний спосіб — це найкраще рішення для тих, хто цінує свій час, так як процедура досить швидка і ефективна.

Без сумніву, лазерна технологія набагато ефективніша, ніж гоління. Після неї відсутні такі неприємні «побічні ефекти», як, наприклад, роздратування, до того ж під час процедури немає больових відчуттів. Унікальність лазерної епіляції полягає ще й в тому, що вона усуває не саме волосся, а причину його росту.

Лазерне видалення волосся — особливості методу

Процедура видалення волосся за допомогою лазера відбувається в кілька етапів. Справа в тому, що волосся не зникають після першої ж обробки. Після закінчення 2-3 тижнів вони починають з’являтися, тому складається враження, що вони знову зростають. Однак це не так. Оброблені волосся поступово перестають рости і починають випадати, і через зазначений час вже з’являються ділянки, на яких волосся зовсім не ростуть. Після кількох сеансів бажана область шкіри назавжди і повністю позбудеться від волосся.

Одна процедура не дозволяє видалити все волосся. Впливу піддається близько 10-15% по так як, вони знаходяться в 3-х різних стадіях:

 • Анаген — волосся росте
 • Катаген — перехідна стадія
 • Телоген — волосся знаходяться в спокої

Саме при першій стадії розвитку волосся піддаються впливу.

Вартість лазерної епіляції

Ви вже зацікавлені в процедурі лазерної епіляції, але не прийняли остаточного рішення через вартість процедури?

В такому випадку Ви можете самостійно розрахувати приблизну вартість видалення волосся на необхідному ділянці традиційним способом, яким Ви звикли користуватися, і порівняти її з вартістю пропонованої нами процедури. Можете повірити, результати будуть дуже оптимістичними. Ціна в підсумку виявляється не набагато вище, а якщо врахувати до того ж, що епіляція лазером видаляє волосся назавжди, то можна сміливо сказати, що витрати виявляються цілком виправданими.

Якщо вас цікавить питання «Де зробити лазерну епіляцію у Львові«, то варто здійснити відповідний пошук в інтернеті — шукати довго не доведеться.

Рекомендації клієнтам для проходження лазерної епіляції

Підготовчий етап:

 • виключається прийом антибіотиків, в іншому випадку процедура лазерної епіляції переноситься
 • тиждень до проходження курсу — це період, в який забороняється засмагати
 • не можна користуватися освітлювачами волосся, в тому числі вискубувати, видаляти воском і так далі
 • зону обробки перед процедурою потрібно поголити і видалити косметичні засоби

Проведення процедури лазерної епіляції — особливості:

 • вплив на чутливі зони шкіри може викликати легкі поколювання
 • тривалість курсу лазерної епіляції призначається в індивідуальному порядку, на це впливають індивідуальні особливості будови тіла, шкіри, волосся

Заключний етап — після лазерної епіляції:

 • після проходження лазерної епіляції чутливі зони можуть почервоніти і злегка свербіти, як після легкої засмаги, в таких випадках рекомендується використовувати Пантенол
 • протягом 12-ти годин не можна виключити використання косметичних засобів на основі спирту
 • в зоні обробки виключити контакт з водою протягом доби і масажу протягом 3-х діб
 • не засмагати один-два тижні
 • захищати шкіру сонцезахисним кремом з фактором більше 20 протягом приблизно двох тижнів
 • рекомендується використання лосьйону — полегшується процес ексфоліації

Додаткова інформація

Як правило, лікар завжди попереджає, коли краще провести повторну процедуру, однак цей термін можна визначити і самостійно. Коли волосся починає відростати, можна бути впевненою в тому, що час для повторного сеансу наступило. У цей період найбільш активного росту фолікули якраз найкраще піддаються впливу.

Важливо враховувати, що в 5% випадків після проведення лазерної епіляції спостерігається гіперпігментація. Найчастіше вона буває у людей зі смаглявою шкірою або при наявності веснянок. Через це хвилюватися не варто, оскільки таке явище проходить саме по закінченні 2-3 тижнів.